Laco Sportief Genieten

Terug naar overzicht
logo-2013
BowlingFietsen / wielrennenFitnessSchaatsenZwemmen
Laco Sportief Genieten

Laco is er voor iedereen

Inmiddels vallen al bijna veertig goed uitgeruste accommodaties met een gevarieerd aanbod aan sport- en vrijetijdsactiviteiten, zoals zwemmen, fitness en schaatsen en nog veel meer onder de Laco-vlag. Doordat de medewerkers met twee benen in hun lokale gemeenschap staan en gastheerschap hoog in het Laco-vaandel dragen, voelt iedereen – van jong tot oud en uit alle lagen van de bevolking – zich al snel thuis bij Laco!

Contributie ODS-leden:

Jeugd t/m 23 jaar:
€ 23,00 per maand
Volwassenen (> 24 jaar):
€ 28,50 per maand
Vitaal 65+:
€ 23,00 per maand

Activiteiten: membercard (all-in abonnement) fitness, onbeperkt zwemmen, onbeperkt schaatsen, onbeperkt skaten/skeeleren, onbeperkt gebruik wielerbaan tijdens recreatieve uren.

Recreatief schaatsen:
€ 5,50 per maand

Activiteiten: toegang tot de ijsbaan en ijshal tijdens recreatieve uren.

Recreatief zwemmen:
€ 5,50 per maand

Activiteiten: toegang tot alle zwembaden van Laco tijdens recreatieve uren. Aqua fitness of andere groepslessen zijn uitgesloten.

*Bij inschrijving kan inschrijfgeld en/of borg voor pasje/sleutel worden gevraagd.

Locaties (38)

Zoek locatie

Geen locaties gevonden voor je zoekopdracht

Laco bosbad Appelscha

Schapendrift 49,
8426 GG Appelscha

(0516)-43 13 36

oosterwolde@laco.eu

Zwemmen
Laco Oude IJsselstreek-De Blenk

Debbeshoek 11,
7071 XK Ulft,

(0315) 685 292

oudeijsselstreek@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco Sport en Bowlingcentrum Doorn

Wijngaardsesteeg 1A,
3941 MB Doorn

0343 415 559

receptie.steinheim@laco.eu

Bowling
Laco sport- en recreatiecentrum Glanerbrook

Kummenaedestraat 45,
6165 BT Geleen

(046)-474 69 88

glanerbrook@laco.eu

Fietsen / wielrennenFitnessSchaatsenZwemmen
Laco sportcentrum 's-Heerenberg

Oude Doetinchemseweg 43,
7041 DB 's-Heerenberg

(0314)-66 16 60

heerenberg@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Bemmel

Van Nispenlaan 2,
6685 Bemmel

(0481) 46 16 87

bemmel@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Cuijk

Sint Annastraat 1,
5431 BE Cuijk

(0485) 31 49 53

cuijk@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Deurne

Molenstraat 50A,
5751 LE Deurne

(0493)-32 26 23

deurne@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Grave

Stoofweg 3,
5361 HZ Grave

(0486)-47 24 11

grave@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Haulerwijk

Leeksterweg 23A,
8433 KV Haulerwijk

(0516)-422009

haulerwijk@laco.eu

Fitness
Laco sportcentrum Helmond

Keizerin Marialaan 1,
5702 NR Helmond

(0492)-57 38 38

helmond@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Heythuysen

Arevenlaan 3,
6093 GM Heythuysen

(0475) 49 47 28

heythuysen@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Hilvarenbeek

John F. Kennedylaan 1,
5081 GK Hilvarenbeek

(013) 505 21 20

hilvarenbeek@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Leerdam

Tiendweg 9,
4142 EG Leerdam

(0345)-61 59 85

leerdam@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Malden

Veldsingel 29,
6581 TC Malden

(024)-358 18 52

malden@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Nederweert

Winnerstraat 1,
6031 NK Nederweert

(0495)-62 59 25

nederweert@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Nuenen

Sportlaan 4,
5671 GR Nuenen

(040)-283 29 70

nuenen@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Oirschot

De Kemmer 1,
5688 GK Oirschot

(0499)-57 19 51

oirschot@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Oosterwolde

De Haer 1,
8431 GS Oosterwolde

(0516)-52 10 34

oosterwolde@laco.eu

Zwemmen
Laco sportcentrum Roerdalen

Apollolaan 2,
6074 EH Melick

0475 53 15 00 receptie

roerdalen@laco.eu

Zwemmen
Laco sportcentrum Rucphen

Kozijnenhoek 21,
4715 RE Rucphen

(0165)-30 50 50

rucphen@laco.eu

Zwemmen
Laco sportcentrum Schouwen-Duiveland

Lange Blokweg 27,
4301 NW Zierikzee

(0111)-413 690

schouwen-duiveland@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Strijen

Sportlaan 4,
3291 TN Strijen

(078)-674 17 95

strijen@laco.eu

Zwemmen
Laco sportcentrum Utrechtse Heuvelrug

Schellingerlaan 20,
3971 BX Driebergen-Rijsenburg

(0343)-516722

utrechtseheuvelrug@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Veghel

Vlas en Graan 101,
5461 KL Veghel

(0413)-36 76 00

veghel@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Venray

Kempweg 70,
5801 VV Venray

(0478)-51 28 88

venray@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sportcentrum Vught

Maarten Trompstraat 32,
5262 VM Vught

(073)-656 24 19

vught@laco.eu

FitnessZwemmen
Laco sporthal Mijdrecht

Hoofdweg 851,
3641 PR Mijdrecht,
Nederland

+31 0297 256586

mijdrecht@laco.eu

Fitness
Laco zwembad Borne

Het Wooldrik 3,
7621 Borne

(074)-266 29 71

borne@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Bunnik

De Rumpst,
Rumpsterweg 15,
3981 AK Bunnik

(030)-656 28 60

bunnik@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Doorn

Mariniersweg 3A,
3941 XK Doorn

(0343)-41 43 50

doorn@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Geldermalsen

Van Hogendorpstraat 17,
4191 HE Geldermalsen

(0345)-57 37 84

geldermalsen@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Geldrop

Zwembadweg 13,
5663 PL Geldrop

(040)-286 27 08

geldrop@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Goirle

Fabriekstraat 14,
5051 HP Goirle

(013)-534 15 05

goirle@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Haelen

Roggelseweg 50,
6081 NP Haelen

(0475)-59 16 48

haelen@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Hoogerheide

Sportlaan 4,
4631 CR Hoogerheide

0164 61 25 90

hoogerheide@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Oudenbosch

De Baarlebossche 2,
4731 GS Oudenbosch

(0165)-31 30 10

oudenbosch@laco.eu

Zwemmen
Laco zwembad Peel en Maas

Wilhelminastraat 42,
5981 XW Panningen

077 30 77 171

peelenmaas@laco.eu

Zwemmen