Fitland

Terug naar overzicht
Fitland
BootcampFitnessPilatesSpinningWellnessZwemmen
Fitland

De Fitland sportcentra zijn al jarenlang toonaangevend binnen de fitnesswereld. Vakkennis en een persoonlijke benadering van de trainers staan garant voor een optimaal resultaat en een plezierige sportbeleving, De Fitland sportformules maken van iedere training een unieke ervaring en zijn gebaseerd op de nieuwste fitnesstrends.

Inclusief:

  • Kleine sauna (wanneer aanwezig op locatie)
  • Fitness, 7 dagen per week
  • Alle groepslessen
  • Douches
  • Gebruik lockers
  • Fitness begeleiding gediplomeerde fitnesstrainers
  • Programma op maat
  • Kosteloos sportdrank
  • Kosteloos parkeren in de omgeving. *Bij de locatie Kerkrade kunt u tegen een gereduceerd tarief van € 0,80 gebruikmaken van de parkeergarage.
  • Gratis Fitland Voordeelpas, 40 % korting op wellness (alleen bij onbeperkt sporten abonnement)

Kerkrade & Sittard

* Spinning, Pilates en Boot camp
* Recreatief banenzwemmen D’r Pool Kerkrade (alleen onbeperkt sporten abonnement)
* Klimmen bij Ivy in daluren 10:00 tot 17:00 (alleen onbeperkt sporten abonnement)

Contributie ODS-leden:

1x per week sporten – € 25,19 per maand

Onbeperkt sporten vestigingen Sittard, Kampen en Lelystad – € 30,56 per maand

Onbeperkt sporten overige vestigingen – € 36,79 per maand

 

Activiteiten:  fitness, groepslessen, gymzaal, kids sportprogramma’s, wellness, klimmen en zwemmen.

1 keer per week sporten: met deze pas kunt u 52 keer per jaar gaan sporten. U kunt dit zelf indelen. Wel betaalt u gewoon het hele jaar contributie.

Voor meer informatie verwijzen wij u naar de website.

Locaties (40)

Zoek locatie

Geen locaties gevonden voor je zoekopdracht

Fitland Arnhem

Batavierenweg 25,
6841 HN Arnhem

(026) 327 08 75

arnhem@fitland.nl

Fitness
Fitland Assen

Nijverheidsweg 1,
9403 VN Assen

(0592) 87 03 74

assen@fitland.nl

Fitness
Fitland Boxmeer

Rembrandt van Rijnstraat 28B,
5831 BB Boxmeer

(0485) 57 69 16

boxmeer@fitland.nl

Fitness
Fitland Den Bosch

Hedikhuizerweg 15,
5222 BC 's-Hertogenbosch,

(073) 623 28 85

denbosch@fitland.nl

Fitness
Fitland Deurne

Fabriekstraat 24,
5753 AH Deurne

(0493) 31 33 00

deurne@fitland.nl

Fitness
Fitland Deurne

Fabriekstraat 24,
5753 AH Deurne

(0493) 31 33 00

deurne@fitland.nl

Fitness
Fitland Deventer

Smeenkhof,
Smeenkhof 10,
7429 AX Colmschate

(0570) 65 57 55

deventer@fitland.nl

Fitness
Fitland Doetinchem

Keppelseweg 26,
7001 CG Doetinchem

(0314) 35 40 07

doetinchem@fitland.nl

Fitness
Fitland Eindhoven Olympia

Vijfkamplaan 8,
5624 EB Eindhoven

(040) 242 11 55

olympia@fitland.nl

Fitness
Fitland Gemert

Vicaris van der Asdonckstraat 55,
5421 VB Gemert

+ 31 (0) 492 36 17 51

gemert@fitland.nl

Fitness
Fitland Gennep

kleermakersgroes 14,
6591 KC Gennep

(0485) 51 79 44

gennep@fitland.nl

Fitness
Fitland Goes Klein Frankrijk

Klein Frankrijk 11,
4461 ZN Goes

0113 233 521

kleinfrankrijk@fitland.nl

Fitness
Fitland Goes XL

Geldeloozepad 7,
4463 AJ Goes

(0113) 22 35 05

goes@fitland.nl

Fitness
Fitland Haarlem

Bijdorplaan 15,
2015 CE Haarlem

(023) 525 00 85

haarlem@fitland.nl

Fitness
Fitland Heemskerk

Kerkweg 221,
1964 KJ Heemskerk

(0251) 25 27 35

heemskerk@fitland.nl

Fitness
Fitland Heerenveen

Abe Lenstra Boulevard 23Q,
8448 JA Heerenveen

0513 614800

heerenveen@fitland.nl

Fitness
Fitland Helmond

Scheepsboulevard,
5705 Helmond

(0492) 87 00 54

helmond@fitland.nl

Fitness
Fitland Hoogvliet

Marthalaan 16,
3194 EH Hoogvliet Rotterdam

(010) 438 04 55

hoogvliet@fitland.nl

Fitness
Fitland Kampen

De Maten 10,
8265 VA Kampen

(038) 870 27 23

kampen@fitland.nl

Fitness
Fitland Kerkrade

Kapellaan 13,
6461 EH Kerkrade

(045) 567 09 70

kerkrade@fitland.nl

FitnessZwemmen
Fitland Leeuwarden

Tijsmaweg 4,
8924 JP Leeuwarden

058 265 0017

leeuwarden@fitland.nl

Fitness
Fitland Leiden

Bargelaan 180,
2333 Leiden

(071) 870 02 68

sportleiden@fitland.nl

Fitness
Fitland Lelystad

Badweg 10,
8223 PA Lelystad

(0320) 28 94 44

lelystad@fitland.nl

Fitness
Fitland Meppel

Oevers B,
Industrieweg 11A,
7944 HT Meppel

(0522) 24 40 39

meppel@fitland.nl

Fitness
Fitland Mill

Hoogveldseweg 1,
5451 AA Mill

(0485) 45 50 00

info@fitland.nl

Fitness
Fitland Nieuwerkerk aan den Ijssel

Iersestraat 15,
2912 Nieuwerkerk aan Den IJssel

(0180) 32 15 44

nieuwerkerk@fitland.nl

Fitness
Fitland Oss

Nelson Mandelaboulevard 22,
5342 CZ Oss

(0412) 64 91 91

oss@fitland.nl

Fitness
Fitland Rotterdam Alexander

Hoofdweg 490,
3067 GK Rotterdam

(010) 420 60 13

rotterdam.alexander@fitland.nl

Fitness
Fitland Rotterdam Centrum

Delftseplein 28,
3013 AA Rotterdam

(010) 414 54 88

rotterdam.centrum@fitland.nl

Fitness
Fitland Rotterdam Mullerpier

Sint-Jobskade 142,
3024 EN Rotterdam

(010) 244 36 77

rotterdam.mullerpier@fitland.nl

Fitness
Fitland Schijndel

Avantilaan 3,
5482 RE Schijndel

(073) 870 01 33

schijndel@fitland.nl

Fitness
Fitland Sittard

Milaanstraat 115,
6135 LH Sittard

(046) 870 00 90

info@fitlandsittard.nl

Fitness
Fitland Uden

Vluchtoord,
Vluchtoord 5A,
5406 XP Uden

(0413) 24 79 22

uden@fitland.nl

Fitness
Fitland Utrecht

Middenwetering 21,
3543 AR Utrecht

(0346) 87 03 78

utrecht@fitland.nl

Fitness
Fitland Veghel

Prins Willem Alexander Sportpark 2,
5461 XL Veghel

(0413) 87 00 40

veghel@fitland.nl

Fitness
Fitland Woerden

Van Helvoortlaan 42,
3443 Woerden

(0348) 43 60 50

woerden@fitland.nl

Fitness
Fitland Zaandam

Mahoniehout 10,
1507 ED Zaandam

(075) 8700001

zaandam@fitland.nl

Fitness
Fitland Zutphen

Wieck De,
Dreef 10,
7202 AG Zutphen

(0575) 58 46 00

zutphen@fitland.nl

Fitness
Fitland Zwolle Stadion

stadionplein 16,
8025 CP Zwolle

(038) 455 09 66

zwolle.stadion@fitland.nl

Fitness
Fitland Zwolle Stadshagen

Overtoom 1,
8043 LZ Zwolle

(038) 420 42 25

zwolle.stadshagen@fitland.nl

Fitness