Fit For Free

Terug naar overzicht
header-logo-nl
FitnessPilatesSpinning
Fit For Free
FitForFree1

Fit For Free is dé sportschool met lage prijzen, hoge kwaliteit fitnessapparatuur, gratis begeleiding en de beste sfeer. Je kunt hier niet alleen onbeperkt fitnessen, maar ook groepslessen volgen zoals Zumba, Steps, Pilates, BodyPump en nog veel meer!

Met het Fit For Free lidmaatschap kun je terecht bij alle vestiging van Fit For Free door heel Nederland. Zoek hier beneden of op deze website naar een vestiging bij jou in de buurt.

Contributie ODS-leden:

onbeperkt fitness: € 13,00 per maand
(normaal € 19,95 per maand)
onbeperkt fitness + groepslessen: € 19,00 per maand
(normaal € 25,95 per maand)

Activiteiten onbeperkt fitness: onbeperkt deelname aan fitness en virtual spinning

Activiteiten onbeperkt fitness + groepslessen: onbeperkt deelname aan fitness, virtual spinning, Zumba, Steps, Pilated, BodyPump en nog veel meer.

Eenmalige administratiekosten van €7,95 te betalen aan ODS. Je krijgt hiervoor een eenmalige automatische incasso toegestuurd.

Voor meer informatie verwijzen wij u naar de website.

Locaties (90)

Zoek locatie

Geen locaties gevonden voor je zoekopdracht

Fit For Free Alkmaar

Vondelstraat 39,
1813 BA Alkmaar

0900-34 83 67 37 33

alkmaar@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Almelo

George Breitnerstraat 12,
7606 HG Almelo

0900-34 83 67 37 33

almelo@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Almere Centrum

Schipperplein 2,
1315 SB Almere

0900-34 83 67 37 33

almere-centrum@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Almere Randstad

Randstad,
Randstad 22,
1316 Almere

0900-34 83 67 37 33

almere@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Alphen aan den Rijn

Baronie 8,
2404 Alphen aan Den Rijn

0900-34 83 67 37 33

alphen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amersfoort

De Isselt,
Amsterdamseweg 35,
3812 Amersfoort

0900-34 83 67 37 33

amersfoort@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amstelveen

Bovenkerk,
Maalderij 30,
1185 ZC Amstelveen

0900-34 83 67 37 33

amstelveen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam ArenA

Hoogoordplein 7,
1101 DT Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-arena@fitforfree.nl

Fitness
Fit for Free Amsterdam Buikslotermeerplein

Buikslotermeerplein 119,
1025 ET Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-buikslotermeerplein@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam HHT

Haarlemmer Houttuinen 37,
1013 GM Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-haarlemmerhouttuinen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam Lijnbaansgracht

Lijnbaansgracht 350,
1017 XB Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-lijnbaansgracht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam Linnaeushof

Linnaeushof 4,
1098 KH Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-linnaeushof@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam Looiersgracht

Looiersgracht 26,
1016 VS Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-looiersgracht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam Osdorp

Osdorpplein 135,
1068 SR Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-osdorp@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam RAI

Europaboulevard 3,
1079 Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-rai@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Amsterdam Valkenburgerstraat

Valkenburgerstraat 28,
1011 LZ Amsterdam

0900-34 83 67 37 33

amsterdam-valkenburgerstraat@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Apeldoorn Omnisport

De Voorwaarts 49,
7321 Apeldoorn

0900-34 83 67 37 33

apeldoorn-omnisport@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Apeldoorn Vlijtseweg

De Vlijt,
Vlijtseweg 76,
7317 AJ Apeldoorn

0900-34 83 67 37 33

apeldoorn@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Arnhem

Tivolilaan 205,
6824 BV Arnhem

0900-34 83 67 37 33

arnhem@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Assen

Zwartwatersweg 133,
9402 SM Assen

0900-34 83 67 37 33

assen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Barendrecht

Cornelisland,
Pesetastraat 52,
2991 XT Barendrecht

0900-34 83 67 37 33

barendrecht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Bergen op Zoom

De Boulevard Noord 2,
4617 HD Bergen op Zoom

0900-34 83 67 37 33

bergenopzoom@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Breda

Hintelaken,
Franse Akker 23,
4824 AL Breda

0900-34 83 67 37 33

breda@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Capelle a/d IJssel

Hoofdweg,
Molenbaan 18,
2908 LM Capelle aan Den IJssel

0900-34 83 67 37 33

capelle@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Bosch

Brederostraat 1,
5216 JV 's-Hertogenbosch

0900-34 83 67 37 33

denbosch@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag De Uithof

Jaap Edenweg 26,
2544 Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-deuithof@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Forepark

Haags Kwartier 15,
2491 BM Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-forepark@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Hollands Spoor

Waldorpstraat 11D,
2521 CA Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-hollandsspoor@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Houtrust

Tjalie Robinsonduin 76,
2566 HD Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-houtrust@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Leidschenveen

Oude Middenweg 187,
2491 AE Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-leidschenveen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Loosduinseweg

Loosduinseweg 627,
2562 Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-loosduinseweg@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Den Haag Mariahoeve

Het Kleine Loo 414,
2592 CK Den Haag

0900-34 83 67 37 33

denhaag-mariahoeve@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Deventer

Brinkgreverweg 1,
7413 AA Deventer

0900-34 83 67 37 33

deventer@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Dordrecht

Vissersdijk Beneden 30,
3319 GW Dordrecht

0900-34 83 67 37 33

dordrecht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Eindhoven

Mecklenburgstraat 1,
5615 PZ Eindhoven

0900-34 83 67 37 33

eindhoven@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Emmen

Dordsestraat 25,
7811 LA Emmen

0900-34 83 67 37 33

emmen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Enschede Centrum

Boulevard 1945 372,
7511 AL Enschede

0900-34 83 67 37 33

enschede@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Enschede Meubelplein

Schuttersveld 11,
7514 AC Enschede

0900-34 83 67 37 33

enschede-meubelplein@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Geleen

Rijksweg Zuid 87 - 89,
6161 BG Geleen

0900-34 83 67 37 33

geleen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Groningen Atoomweg

Hoendiep,
Atoomweg 6,
9743 AK Groningen

0900-34 83 67 37 33

groningen-atoomweg@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Groningen Melisseweg

Ulgersmaweg,
Melisseweg 81,
9731 BM Groningen

0900-34 83 67 37 33

groningen-melisseweg@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Haarlem Schalkwijk

Californiëplein 18,
2037 AL Haarlem

0900-34 83 67 37 33

haarlem-schalkwijk@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Haarlem Spaarneboog

Paul Krugerkade 22,
2021 BN Haarlem

0900-34 83 67 37 33

haarlem-spaarneboog@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Haarlem Westergracht

Menno Simonszweg 22,
2014 Haarlem

0900-34 83 67 37 33

haarlem-westergracht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Heerenveen

Jousterweg 38,
8447 RH Heerenveen

0900-34 83 67 37 33

heerenveen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Heerlen

In de Cramer,
Parallelweg 30,
6411 ND Heerlen

0900 348 367 37 33

heerlen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Helmond

Europaweg 150,
5707 CL Helmond

0900-34 83 67 37 33

helmond@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Hengelo

Het Plein 180,
7559 SR Hengelo

0900-34 83 67 37 33

hengelo@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Hilversum

Zeverijnstraat 6a,
1216 GK Hilversum

0900-34 83 67 37 33

hilversum@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Hoorn

Runshopping Centre,
Doctor C.J.K. van Aalstweg 6A,
1625 NV Hoorn

0900-34 83 67 37 33

hoorn@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Kampen

Zambonistraat 4g,
8263 Kampen

0900-34 83 67 37 33

kampen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Leeuwarden

Cambuurplein 52,
8921 RG Leeuwarden

0900-34 83 67 37 33

leeuwarden@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Leiden Groenoord

Willem de Zwijgerlaan 2A,
2316 GB Leiden

0900-34 83 67 37 33

leiden-groenoord@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Leiden Lammenschans

Lammenschansweg 130G,
2321 JX Leiden

0900-34 83 67 37 33

leiden-lammenschans@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Leiderdorp

Vlasbaan 19,
2352 AH Leiderdorp

0900-34 83 67 37 33

leiderdorp@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Lelystad

De Meent 18,
8224 BR Lelystad

0900-34 83 67 37 33

lelystad@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Maastricht

Franciscus Romanusweg 60,
6221 AH Maastricht

0900 348 367 37 33

maastricht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Middelburg

Buitenruststraat 20,
4337 EH Middelburg

0900-34 83 67 37 33

middelburg@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Nieuwegein

Blokhoeve 2B,
3438 LC Nieuwegein

0900-34 83 67 37 33

nieuwegein@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Nijmegen

Akkerlaan 46,
6533 BL Nijmegen

0900-34 83 67 37 33

nijmegen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Ridderkerk Reyerparc

Kruisweg 1,
2982 TN Ridderkerk

0900-34 83 67 37 33

ridderkerk-reyerparc@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Roermond

Retailpark,
Schaarbroekerweg 18,
6042 EJ Roermond

0900 348 367 37 33

roermond@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Roosendaal

Vijfhuizenberg,
Vijfhuizenberg 36,
4708 AK Roosendaal

0900-34 83 67 37 33

roosendaal@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Blijdorp

Kleinpolderplein,
Abraham van Stolkweg 50,
3041 JA Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-blijdorp@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Ceintuurbaan

Ceintuurbaan,
Ceintuurbaan 181-183,
3051 KC Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-ceintuurbaan@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Conradstraat

Conradstraat 40,
3013 AP Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-conradstraat@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam De Kuip

Cor Kieboomplein 507,
3077 MK Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-dekuip@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Hoogstraat

Wijde Kerkstraat 5,
3011 Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-hoogstraat@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Noord

Zomerhofstraat 52,
3032 CL Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-noord@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Ommoord

Ommoordseweg 34,
3056 JP Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-ommoord@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Rotterdam Zuidplein

Zuidplein Hoog 605,
3083 BH Rotterdam

0900-34 83 67 37 33

rotterdam-zuidplein@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Schagen

Groeneweg 1a,
1741 TZ Schagen

0900-34 83 67 37 33

schagen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Schiedam

Vijfsluizen,
Jan van Galenstraat 11,
3115 JG Schiedam

0900-34 83 67 37 33

schiedam@fitforfree.nl

Fitness
Fit for Free Sittard

Rijksweg Zuid 206,
6134 AG Sittard

0900-34 83 67 37 33

sittard@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Tilburg Centrum

Burgemeester Brokxlaan 1706,
5041 Tilburg

0900-34 83 67 37 33

tilburg-centrum@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Tilburg Noord

Von Suppéstraat 13,
5011 EE Tilburg

0900-34 83 67 37 33

tilburg@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Utrecht Centrum

Grebbeberglaan 9,
3527 Utrecht

0900-34 83 67 37 33

utrecht-centrum@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Utrecht Kanaleneiland

Beneluxlaan 21,
3527 HS Utrecht

0900-34 83 67 37 33

utrecht-kanaleneiland@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Utrecht Leidsche Rijn

Dirck Hoetweg 5,
3541 BH Utrecht

0900-34 83 67 37 33

utrecht-leidscherijn@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Utrecht Oudenoord

Westerdijk 2,
3513 EW Utrecht

0900-34 83 67 37 33

utrecht-oudenoord@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Utrecht Overvecht

Schooneggendreef 27L,
3562 GG Utrecht

0900-34 83 67 37 33

utrecht-overvecht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Veenendaal

Gilbert van Schoonbekestraat 1,
3901 PX Veenendaal

0900-34 83 67 37 33

veenendaal@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Venlo

Noorderpoort,
Noorderpoort 99,
5916 PJ Venlo

0900-34 83 67 37 33

venlo@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Wateringen

's-Gravenzandseweg 33,
2291 PE Wateringen

0900-34 83 67 37 33

wateringen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zaandam

Westzijde 163,
1506 Zaandam

0900-34 83 67 37 33

zaandam@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zeist

Handelscentrum,
Huis Ter Heideweg 52,
3705 LZ Zeist

0900-34 83 67 37 33

zeist@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zoetermeer Meerzicht

Bossenwaard 9,
2716 DM Zoetermeer

0900-34 83 67 37 33

zoetermeer-meerzicht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zoetermeer Rokkeveen

Scheglaan 12,
2718 KZ Zoetermeer

0900-34 83 67 37 33

zoetermeer-rokkeveen@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zwijndrecht

H.A. Lorentzstraat 9,
3331 EE Zwijndrecht

0900-34 83 67 37 33

zwijndrecht@fitforfree.nl

Fitness
Fit For Free Zwolle

Ceintuurbaan 34A,
8025 CP Zwolle

0900-34 83 67 37 33

zwolle@fitforfree.nl

Fitness