Anytime Fitness

Terug naar overzicht
AnytimeFitnessLogo
BoksenBootcampFitnessPilatesSpinningYogaZumba
Anytime Fitness

Met het lidmaatschap van Anytime Fitness kun je trainen wanneer het jou uitkomt. De Anytime Fitness clubs zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week en 365 dagen per jaar geopend.

In de clubs kun je maximaal gebruik maken van de modernste kracht en cardioapparatuur, functionele training, virtuele spinning en nog veel meer.

Naast kwaliteitsapparatuur en een aanmoedigende sfeer zijn er in Anytime Fitnessclubs natuurlijk ook fitness instructeurs en personal trainers aanwezig. Ook is er de mogelijkheid om deel te nemen aan een bootcamp.

Met het Anytime Fitness abonnement kun je in duizenden clubs wereldwijd terecht zonder extra kosten. Dus ben je op vakantie? Of ben je op zakenreis? Dan kun je gewoon ter plekke door blijven sporten (mits er een Anytime Fitness club aanwezig is).

Contributie ODS-leden

€ 29,00 per maand

Anytime XL:

€ 32,95 per maand

Anytime XL t/m 22 jaar (jongerentarief):

€ 26,95 per maand

All-in abonnement exclusief gebruik van zonnebank en sportdrankautomaat.
24 uur sporten, 7 dagen in de week
Let op:
  • Bij inschrijving kan inschrijfgeld en/of borg voor pasje/sleutel worden gevraagd.
  • Enkele vestigingen zijn ‘XL’ locaties, voor deze vestigingen geld het XL tarief.
  • Bij alle normale vestigingen kunt u terecht voor fitness en spinning. Bij de ‘XL’ locaties kunt u tevens terecht voor pilates en boot camp.
  • Bij alle XL Anytime vestigingen is het mogelijk om een jongerenlidmaatschap af te sluiten.

Locaties (27)

Zoek locatie

Geen locaties gevonden voor je zoekopdracht

Anytime Fitness Beek

Wethouder Sangersstraat 4 Beek,
Limburg 6191 NA

085 773 14 79

beek@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Brunssum

Kerkstraat 42,
6441 BE Brunssum

085 773 19 47

brunssum@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Bunde

Meidoornlaan 1A,
6241 BN Bunde

043-2030004

bunde@anytimefitness.nl

FitnessPilatesSpinningYoga
Anytime Fitness Echt

Peijerstraat 7,
6101 GA Echt

0475 201009

echt@anytimefitness.nl

FitnessSpinningYogaZumba
Anytime Fitness Elsloo XL

Business Park Stein 106,
6181 MA Elsloo

046 420 14 80

stein@anytimefitness.nl

BootcampFitnessPilatesSpinningYogaZumba
Anytime Fitness Gulpen

Nieuwstraat 8,
6271 AZ Gulpen

085 773 99 26

gulpen@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Heerlen Centrum

Akerstraat 108,
6417 BN Heerlen

+31 (0)45-2030000

heerlen-centrum@anytimefitness.nl

FitnessPilatesSpinningYoga
Anytime Fitness Herkenbosch

Craenberglaan 24 Herkenbosch,
Limburg 6075 HC

0475 - 201011

herkenbosch@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Heythuyzen

Dorpstraat 13 Heythuysen,
Limburg 6093 EA

0475 - 201005

heythuysen@anytimefitness.nl

FitnessSpinningYoga
Anytime Fitness Kerkrade

Onze Lieve Vrouwestraat 103,
6461 BP Kerkrade

+31 (0) 85 77 31 870

kerkrade@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Landgraaf

Streeperstraat 74,
6371 GN Landgraaf

085 773 99 11

landgraaf@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Maasbracht

Havenzicht 2,
6051 EC Maasbracht

+ 31 (0) 85 77 33 108

maasbracht@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Maastricht

Raadhuisstraat 4,
6226 GM Maastricht,
Nederland

085 773 34 10

maastricht@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Maastricht-Amby

Ambyerstraat noord 25,
6225 EA Maastricht

043 20 30 009

maastricht-amby@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Oirsbeek

Provincialeweg 91,
6438 BC Oirsbeek

085 773 14 02

oirsbeek@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Panheel

Sint Antoniusstraat 26,
6097 ND Heel,
Nederland

0475 238 585

panheel@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Roermond

Willem II Singel 11,
6041 HP Roermond

0475 - 201004

roermond@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Sevenum

Raadhuisplein 8,
5975 BK Sevenum

+ 31 (0) 85 77 38 845

sevenum@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Simpelveld

Markt 5,
6369 AH Simpelveld

085 773 17 65

simpelveld@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Sittard XL

Stockholmstraat,
6135 Sittard

046 477 05 66

sittard@anytimefitness.nl

FitnessPilatesSpinningYogaZumba
Anytime Fitness Sittard-Lahrhof

Romeinenstraat 28,
6132 GN Sittard

046 411 05 55

lahrhof@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Stein

Raadhuisplein 24,
6171 JC Stein

046 202 0004

stein@anytimefitness.nl

FitnessSpinningYoga
Anytime Fitness Susteren

Marktstraat 2A,
6114 HS Susteren

085 773 99 25

susteren@anytimefitness.nl

BoksenFitnessSpinningYogaZumba
Anytime Fitness Vaals

Maastrichterlaan 160a,
6291 EW Vaals

043-2030050

vaals@anytimefitness.nl

BootcampFitnessSpinning
Anytime Fitness Venlo

Antoniuslaan 272,
5921 KM Venlo,
Nederland

+31 (0)77 20 30 324

venlo@anytimefitness.nl

FitnessSpinning
Anytime Fitness Venray

Julianasingel 5,
5802 AS Venray

0478 200 000

BootcampFitnessSpinningYoga
Anytime Fitness Weert

Roermondseweg 58,
6004 AT Weert

0495 200 002

FitnessPilatesSpinningYoga